100.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 88
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I arreduar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet apartament 2+1+2 te Shkolla Baletit Tirane

Të shitura/Të dhëna me qira
November 08, 2019
539
ID: 535
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 88m²
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2013
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: I arreduar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: November 08, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Petro Nini Luarasi, Tiranë, Albania
Zona: Shkolla e Baletit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Te Shkolla Baletit Tirane , shitet apartament 2+1+2 në një pallat të ri, në katin e 6-të.
Ka një sipërfaqe 88 m² dhe organizohet në sallon ndenjie, ambient gatimi dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.
Ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës.
Është totalisht i investuar dhe shitet i mobiluar me stil modern minimalist.
Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet për 100 000 Euro.
Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.