45.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 53.6
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet apartament 1+1 te Shkolla e Bashkuar

Për Shitje
August 26, 2019
411
ID: 446
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 53.6m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 20 min
Property publication date Data e publikimit: August 26, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Niko Avrami, Tiranë, Albania
Zona: Shkolla e Bashkuar
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 3-të ne pallat ekzistues, te Shkolla e Bashkuar , shitet apartament 1+1 me sipërfaqe të brendshme 53.6 m².
Organizohet në sallonin e ndenjies, kuzhinë gatimi pjesërisht e vecuar, një dhomë gjumi dhe tualet me dritare.
Apartamenti shitet bosh, posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe kushton 45 000 Euro.
Zona në të cilën ndodhet është mjaft e qetë dhe ka akses direkt me transportin publik.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.