500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 110
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shtepi me qera Bllok Tirane, 2+1+2, 500 euro/muaj

Të shitura/Të dhëna me qira
454
ID: 237
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 110m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Pjetër Bogdani, Tiranë, Albania
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Te rruga “Pjetër Bogdani”, shtepi me qera Bllok Tirane, me sipërfaqe 110 m² i formatit 2+1+2.
Ndodhet në katin e 5-të të një pallati të ri me ashensor.
Shtëpia organizohet në një sallon të gjerë me kënd kuzhine në të njëjtin ambient, dy dhoma gjumi, ku njëra prej tyre është matrimoniale dhe tjetra e arreduar me një krevat tek, dy tualete si dhe një ballkon që ka lidhje më sallonin e ndenjies.
Për shkak të pozicionit, cdo hapësirë e tij është plot dritë natyrale.
Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar me gjithcka të nevojshme për një jetesë komode.
Për me tepër do të keni lehtësira të jashtëzakonshme duke jetuar në një nga zonat më preferenciale, në Bllok ku pranë shtëpisë keni shkolla, kopshte, insitutcione financiale, supermarkete dhe mjaft facilitete të tjera.
Qiraja mujore është 500 Euro neto, i negocioueshëm.
Mund të na kontaktoni për ta vizituar apartamentin nga afër.