35.000ALL
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shtepi me qera Brryli , 3+1 me cmim okazion!

Të shitura/Të dhëna me qira
September 12, 2019
452
ID: 443
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: September 12, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga 4 Dëshmorët, Tirana, Albania
Zona: Brryli
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Te rruga “4 Dëshmorët”, në zonë ku ndodhen të gjitha facilitetet e nevojshme, shtepi me qera Brryli
Ndodhet në katin e 4-ët të një pallati ekzistues. Organizohet në sallon ndenjie, ambient ngrënie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një ballkon i mbyllur me vetratë xhami dhe një tualet me dritare. Apartamenti është në gjendje të mirë, i kompletuar me gjithcka të nevojshme.
Ambientet janë të gjitha plot dritë dhe të bollshme.
Cmimi i qirasë mujore është 35 000 Lekë, i diskutueshëm.
Për ta vizituar apartamentin, na kontaktoni.