Shtepi me qera Durres 1+1 pranë hotel “Adriatik” - Homeland.al
300
Property size icon Sipërfaqja e pronës 50
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shtepi me qera Durres 1+1 pranë hotel “Adriatik”

Për Qira
December 12, 2019
1033
ID: 576
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 50m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2015
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 20 min
Property publication date Data e publikimit: December 12, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Pavarësia, Plazh, Durrës 2000, Albania
Zona: Durres plazh
Kodi ZIP 2008
Shteti: AL
Përshkrimi

Në plazh, shtepi me qera Durres , me sipërfaqe 50 m².
Është totalisht i mobiluar në mënyrë moderne me gjithcka të nevojshme dhe ndodhet në katin e 3-të.
Ndodhet në vijën e parë bregdetare dhe ballkoni ka pamje nga deti.
Vlera e qirasë mujore është 300 Euro.
Pallati ku ndodhet apartamenti është i cilësisë mjaft të lartë.
Na kontaktoni për një vizitë në pronë.