25.000ALL
Property size icon Sipërfaqja e pronës 56
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Pjesërisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shtepi me qera tek Xhamlliku vetem 25000 leke/muaj!

Të shitura/Të dhëna me qira
September 03, 2019
389
ID: 435
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 56m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Pjesërisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: September 03, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Sheshi Shtraus, Tirana, Albania
Zona: Xhamlliku
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shtepi me qera tek Xhamlliku , 56 m².
Ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues, po është tërësisht i rinovuar, në kushte mjaft komode.
Shtëpia është bosh, por përmban ambientin e gatimit të kompletuar me sobë, kondicionerë dhe lavatricen.
Ndodhet në zonë mjaft të zhvilluar, me cfaredolloj faciliteti të nevojshëm pranë.
Nuk jepet me qira për studentë. Cmimi i qirasë mujore është 25 000 Lekë.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.