500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shtepi me qira ne Bllok 2+1 ne pallat te ri!

June 26, 2020
59
ID: 818
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100m²
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: June 26, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Andon Zako Cajupi, Tirane, Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 6-të të një pallati të ri, jepet me qera shtepi 2+1 me sipërfaqe totale 100 m².
Zona në të cilën ndodhet është në Bllok, shumë preferenciale në Tiranë.
Është totalisht i mobiluar dhe me hapësira mjaft të përshtatshme për familjarë.
Gjithashtu keni pranë gjimnaze dhe shkolla 9-vjecare, linjën e autobusit apo dhe facilitete të tjera të nevojshme për një jetesë komode.
Ka dy dhoma gjumi, një sallon pritje, ambient gatimi, ballkon dhe një tualet.
Ambientet ndahen me një korridor.
Pallati është ri me ashensor.
Për një vizitë nga afër në pronë, na kontaktoni.