25.000ALL
Property size icon Sipërfaqja e pronës 55
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Pjeserisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shtëpi me qira te rruga Ferit Xhajko

Për Qira
June 16, 2020
574
ID: 806
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 55m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Pjeserisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: June 16, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Ferit Xhajko, Tirane, Shqiperi
Zona: Ferit Xhajko
Kodi ZIP 1003
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 3-të jepet me qira apartament te rruga Ferit Xhajko!
Eshte bosh, por me të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme.
Organizohet në sallonin e ndenjies, një dhomë gjumi dhe një tualet.
Gjithashtu ka dhe një ballkon të mbyllur me vertatë xhami.
Apartamenti është i përshtatshëm qoftë për cift, apo familje të vogël.
Duke qenë afër universiteteve do ishte shumë i përshtatshëm edhe për student.
Zona është ndër më preferenciale, ka prane institucione të shumta, Spitalin Nënë Tereza etj
Vlera e qirasë mujore është 25,000 lekë/muaj!