Shtepi ne Bllok , 1+1 me qira, vetem 40000 leke/muaj! - Homeland.al
40.000ALL
Property size icon Sipërfaqja e pronës 61
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shtepi ne Bllok , 1+1 me qira, vetem 40000 leke/muaj!

Të shitura/Të dhëna me qira
June 10, 2019
464
ID: 335
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 61m²
Property floor icon Kati: 9
Property total floors icon Totali i kateve: 11
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: June 10, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Pjetër Bogdani, Tiranë, Albania
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Te rruga “Margarita Tutulani”, shtepi ne Bllok , me qira, 1+1 në katin e 9-të të një pallati të ri me ashensor.
Organizohet në një sallon ndenjie, ambient gatimi, një dhomë gjumi dhe një tualet, e gjitha me një sipërfaqe prej 61 m².
Apartamenti është tërësisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe është plot dritë.
Ndodhet në një nga zonat më të preferuara, ka mjaft facilitete afër dhe gjithcka mund t’ju nevojitet.
Cmimi i qirasë mujore është 40 000 Lekë.
Për ta parë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.