Shtepi ne shitje ne Shengjin, Lezhë! - Homeland.al
45.900
Property size icon Sipërfaqja e pronës 61
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shtepi ne shitje ne Shengjin, Lezhë!

Për Shitje
February 12, 2019
1099
ID: 213
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 61m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2017
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: February 12, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Shëngjin - Kune, Albania
Zona: Shengjin
Kodi ZIP 4501
Shteti: AL
Përshkrimi

Ne nje pallat 5-katesh me ashensor, ne vije te dyte te bregdetit dhe te ndertuar rishtazi, shtepi ne shitje ne Shengjin, ne katin e 5-te, me siperfaqe te pergjithshme prej 61 m².
Godina ka nje cilesi superiore duke qene me sistem kapot dhe duke pasur dritare me dopio xham.
Tualeti eshte me aspirim artificial.
Gjithashtu apartamenti ka dhe nje ballkon me pamje nga pishina e kompleksit.
Mobilimi eshte opsional ne baze te preferences se klientit.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt.
Rreth e rrotull pallatit keni mundesi parkimi.
Prona ndodhet shume prane qendres se Shengjinit, por njekohesisht vetem pese minuta me makine larg “Ranes se Hedhun”, te cilesuar si nje nga plazhet perle te detit “Adriatik”.
Cmimi i shitjes eshte 45 900 Euro.