Shtepi ne shitje Sarande 1+1 me cmim okazion! - Homeland.al
51.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 70
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shtepi ne shitje Sarande 1+1 me cmim okazion!

Për Shitje
June 19, 2020
2218
ID: 811
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 70m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2018
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: -
Property publication date Data e publikimit: June 19, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: SH8, Sarande, Shqiperi
Zona: Sarande
Kodi ZIP 9701
Shteti: AL
Përshkrimi

Shtepi ne shitje Sarande , 70 m² per vetem 51000 euro!
Ndodhet në katin e 4-të një pallati të ri me ashensor.
Organizohet në sallonin e ndenjies, një dhomë gjumi dhe një tualet.
Gjithashtu ka një ballkon në formë verande.
Apartamenti është plot diell gjatë gjithë ditës.
Ka mobilim të stilit modern, plot ngjyra.
Është perfekte për një shtëpi plazhi pasi përvecse komoditet, të fal qetësi maksimale për ditët tuaja të reklasit jashtë kaosit të qytetit.
Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për vizita në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.