95.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 129
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shtepi ne shitje Yzberisht 2+1+2 vetem 95000 euro!

Për Shitje
June 27, 2019
248
ID: 362
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 129m²
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 20 min
Property publication date Data e publikimit: June 27, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga 4 Deshmoret, Tirane, Shqiperi
Zona: Yzberisht
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shtepi ne shitje Yzberisht , super luksoz me sipërfaqe 129 m².
Ndodhet në katin e 6-të të një pallati të ri me dy ashensorë.
Organizohet në një sallon ndenjie mjaft të bollshëm, një kuzhinë gatimi tërësisht e vecuar, dy dhoma gjumi gjithashtu mjaft komode dhe dy tualete. Apartamenti ka dhe dy ballkone ku njëri ndodhet në sallon dhe tjetri te kuzhina e gatimit.
Të gjitha ambientet e tij janë të arreduara me mobilie moderne dhe të cilësisë së lartë.
Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet e kompletuar sic vërehet nga fotot me një cmim prej 95 000 Euro.
Për një vizitë, na kontaktoni në cdo moment.