72.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 96,8
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet shtepi prane Petro Nini Luarasi , cmim okazion!

Të shitura/Të dhëna me qira
August 20, 2019
1716
ID: 419
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 96,8m²
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: August 20, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Bilal Xhaferri, Tirana, Albania
Zona: Petro Nini
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 6-të dhe të fundit të një pallati ekzistues, shitet shtepi prane Petro Nini Luarasi , 2+1 me sipërfaqe 96.8 m².
Organizohet në sallonin e ndenjies, dy dhoma gjumi plot dritë, ambient gatimi i vecuar dhe tualet me dritare.
Shtëpia është e rikonstruktuar dhe posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për zonën në të cilën ndodhet, një nga më të preferuarat në Tiranë, shitet me cmim okazion prej 72000 Euro.
Me më pak se 1000 Euro/m² në një zonë që cmimet i tejkalojnë shifrat 1500 Euro/m².
Nxitoni për ta vizituar pronën duke na kontaktuar në të dhënat më sipër.