1.200
Property size icon Sipërfaqja e pronës 130
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Te Drejtoria Policise jepet apartament luksoz me qira!

Për Qira
October 07, 2019
394
ID: 478
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 130m²
Property floor icon Kati: 8
Property total floors icon Totali i kateve: 16
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2006
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: October 07, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
Zona: Drejtoria Policise
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 8-të të një pallati të ri me ashensor, te Drejtoria Policise , jepet me qira apartament 2+1 me sipërfaqe 130 m².
Organizohet në sallonin e ndenjies, kuzhinë gatimi open-concept, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone me pamje të lirë.
Apartamenti është i arreduar plot shije dhe komoditet.
Cdo ambient i tij është plot dritë për shkak të orientimit.
Vendi në të cilin ndodhet është ndër më të preferuarit dhe strategjikët, duke qenë afër me Bllokun, qendrën e Tiranës dhe dy nga bulevardet kryesore si “Gjergj Fishta” apo “Bajram Curri”. Cmimi i qirasë mujore është 1200 Euro.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.