350
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet me qira apartament 2+1 te Fakulteti Shkencave

Të shitura/Të dhëna me qira
August 28, 2019
307
ID: 426
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: August 28, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania
Zona: Fakulteti Shkencave
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 4-ët, pallat ekzistues, jepet me qira apartament 2+1 me sipërfaqe 100 m² te Fakulteti Shkencave.
Ka orientim jug-lindje, cka do të thotë se cdo ambient i tij është i ndricuar nga drita natyrale.
Organizohet në sallonin e ndenjies, dy dhoma gjumi, kuzhinë gatimi tërësisht e vecuar, ballkon i bollshëm dhe një tualet me dritare.

Apartamenti ka të gjitha mobiliet dhe elektroshtëpiaket e nevojshme për një jetesë komode.
Gjithashtu në lagje ndodhen dhe supermarkete apo njësi të tjera shërbimi që ja u bejnë jetesën më komode.
Cmimi i qirasë mujore është 350 Euro/muaj dhe për një vizitë në pronë, lutemi të na kontaktoni në të dhënat më sipër.