Apartament ne shitje prane bar Oslo te 21 Dhjetori - Homeland.al
82.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 81
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament ne shitje prane bar Oslo te 21 Dhjetori

Për Shitje
May 27, 2020
443
ID: 785
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 81m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2015
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: May 27, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Halim Xhelo, Tirana, Albania
Zona: 21 Dhjetori
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament ne katin e 4-të të një pallati të ri pranë bar Oslo-s te 21 Dhjetori.
Ka një dhomë gjumi, një sallon të bollshëm dhe plot dritë së bashku me kuzhinën e gatimit, një dhomë gjumi me ballkon si dhe një ballkon tjetër në sallonin e pritjes. Apartamenti ka një tualet.
Është totalisht i mobiluar.
Ka një sipërfaqe të brendshme prej 81 m².
Zona është mjaft e zhvilluar dhe ka pranë disa stacione autobuzi dhe njësi shërbimi të shumta.
Vlera e shitjes është 82000 Euro dhe prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.