Shtepi te Fresku ne shitje, me cmim okazion! - Homeland.al
47.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 82
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shtepi te Fresku ne shitje, me cmim okazion!

Të shitura/Të dhëna me qira
June 02, 2020
1194
ID: 791
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 82m²
Property floor icon Kati: 8
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2015
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 20 min
Property publication date Data e publikimit: June 02, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Muhamet Deliu, Tirane Shqiperi
Zona: Fresk
Kodi ZIP 1040
Shteti: AL
Përshkrimi

Shtepi te Fresku ne shitje , 2+1 me sipërfaqe 82 m² në katin e tetë të një pallati të ri.
Ndërtesa ndodhet në zonen e Linzës, mes qetësisë dhe freskisë së natyrës.
Kompleksi është mjaft familjar dhe i këndshëm, ka gjithashtu mundësi parkimi, dhe akses me rrugën kryesore.
Infrastruktura është totalisht e investuar.
Apartamenti organizohet në një sallon ndenjie, një kuzhinë gatimi në të njëjtën hapësirë me sallonin, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon i bollshëm.
Kompleksi ka punime mjaft cilësore, termoizolim dhe shtëpia ka kubaturë mjaft të rregullt.
Për më tepër, prona posedon certifikatë pronësie të rregullt.
Ky super apartament shitet me një cmim prej 47 000 Euro.
Për ta vizituar pronën, mund të na kontaktoni në cdo moment!