Super ambient zyrash per qira ne Bllok! - Homeland.al
1.200
Property size icon Sipërfaqja e pronës 140
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Super ambient zyrash per qira ne Bllok!

Për Qira
March 29, 2021
80
ID: 1044
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 140m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: March 29, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: rruga Sami Frasheri
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 2-të, jepet me qira ambient zyrash ne Bllok,rruga Sami Frasheri me sipërfaqe 140 m² .
Organizohet në 3 ambiente të bollshme,2 tualete dhe një ballkon të bollshëm me pamje të lirë.

Ambienti ndodhet në bllok, c’ka bën që zona të jetë mjaft e sigurtë dhe elitare.
Pak hapa më tutje ndodhet stacioni i autobuzit, i cili kalon nëpër arteriet kryesore të qytetit.

Ndodhet në një zonë shumë preferenciale dhe të thjeshtë për tu shpjeguar dhe drejtuar klientët tuaj dhe për më tepër buzë rrugës kryesore!

Hapësirat e brendshme të ambientit janë mjaft komode dhe plot dritë.
Është i gjithi i shtruar me parket,dyer druri dhe teper i investuar.

Prona ka një vlerë bruto qiraje mujore prej 1200 Euro.

Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.