Super apartament per qira ne Bllok - Homeland.al
500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 115
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Super apartament per qira ne Bllok

Për Qira
September 15, 2020
46
ID: 894
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 115m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: September 15, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Blloku,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1+2,në katin e 5-të në zonën e bllokut.
Apartamenti ka sipërfaqe 115m2 dhe organizohet në një sallon ndenjie,ambient gatimi më vete
duke shmangur keshtu aromat e gatimit,dy dhoma gjumi një prej të cilave është matrimoniale
dhe tjetra ka krevat tek,të dyja me dalje në ballkon, dy tualete.
Dyshemeja është e shtruar e gjitha me parket.
Ndodhet në zonë mjaft të preferuar dhe të zhvilluar njëkohësisht.
Rreth e rrotull keni gjithcka të nevojshme pranë për një përditshmëri sa më komode.
Apartamenti është plot dritë natyrale gjatë gjithë ditës, në cdo hapësirë të tij.
Cmimi I qirasë është 500 Euro.Pallati nuk ka asnjë dëmtim nga tërmeti.
Për ta parë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.