Super apartament per shitje ne Fresk! - Homeland.al
65.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 106
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Super apartament per shitje ne Fresk!

Për Shitje
September 18, 2020
188
ID: 897
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 106m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 7
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2019
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 20min
Property publication date Data e publikimit: September 18, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Fresk,Tirane,Shqiperi
Zona: Fresk
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament ne Fresk me super cmim dhe cilësi maksimale.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 106 m² .
Organizohet në një dhomë matrimoniale,një dhomë gjumi,sallon ndenjie me ambient gatimi të vecuar,një tualet me dritare dhe një ballkon.
Arredimi është tërësisht i ri, i një stili modern, minimalist.
Cdo dhomë është plot dritë per shkak të orientimit.
Me sipërfaqen që ka, apartamenti mund të shndërrohet dhe në një 2+1+2.
Godina është ndërtuar duke u bazuar në rregulla të forta antisizmike dhe duke zbatuar me përpikmëri teknikën e duhur për ta bërë sa më solide.
Prona ka kontrate sipërmarrje dhe shitet për 65,000 Euro.
Për ta parë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.