500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 122
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Te ish Ekspozita apartament me qira 2+1+2

Për Qira
November 06, 2019
418
ID: 531
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 122m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 11
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2004
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: November 06, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bulevardi Bajram Curri, Tiranë, Albania
Zona: Ish Ekspozita
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një pallat të ri te ish Ekspozita , jepet me qira apartament 2+1+2 në katin e 3-të.
Pallati është i pajisur me dy ashensorë me cip.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 122 m² dhe ndahet në një sallon plot dritë, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete ku njëri prej tyre është me dritare dhe me vaskë, një depo dhe një verandë.
Është i gjithi i kompletuar me gjithcka të nevojshme.
Ndodhet në zonë kryesore dhe mjaft të zhvilluar.
Cmimi i qirasë mujore bruto është 500 Euro.
Për ta parë shtëpinë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.