350
Property size icon Sipërfaqja e pronës 107
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Me qira 2+1+2 te rruga Todi Shkurti , perfshire parking!

Të shitura/Të dhëna me qira
July 19, 2019
320
ID: 383
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 107m²
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve: 9
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2013
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: July 19, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Todi Shkurti, Tirana, Albania
Zona: Tregu Elektrik
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira super apartament 2+1+2 me cmim okazion te rruga Todi Shkurti!
Ndodhet shumë pranë Tregut Elektrik dhe është në katin e 6-të të një pallati të ri.
Prona është e tëra e mobiluar dhe ka cdo elektroshtëpiake të nevojshme.
Organizohet në një sallon ndenjie, kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete ku njëri prej tyre është me ajrosje natyrale dhe një ballkon mjaft i bollshëm, me një sipërfaqe totale prej 107 m².
Cmimi i qirasë mujore është 350 Euro.
Për ta parë nga afër pronën, na kontaktoni në cdo moment.