Shitet truall buze liqenit Pogradec 800 m² - Homeland.al
250.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 800
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet truall buze liqenit Pogradec 800 m²

Për Shitje
November 19, 2019
605
ID: 554
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 800m²
Property floor icon Kati: -
Property total floors icon Totali i kateve: -
Property year built icon Viti i ndërtimit: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: -
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: -
Property publication date Data e publikimit: November 19, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: 800m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Vilave, Pogradec, Shqiperi
Zona: Pogradec
Kodi ZIP 7301
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet truall buze liqenit Pogradec.
Ka një sipërfaqe totale prej 800 m² dhe mund të ishte perfekte për zhvillim turizmi.
Duke qenë se zona është në zhvillim dhe ka projekt për të patur ndryshime në lidhje me turizmin vendas dhe atë të huaj, kjo është mundësi e shkëlqyer për ta blerë për të qenë të parët në zonë. Është mjaft e vështirë për të blerë troje buzë liqeni me mundësi ndërtimi.
Prona posedon certifikatë të rregullt pronësie dhe shitet me një cmim prej 250 000 Euro.
Nëse dëshironi të organizojmë një vizitë në truall, na kontaktoni.