Truall per shitje ne Kamez, Tirane - Homeland.al
70.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 800
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Truall per shitje ne Kamez, Tirane

Për Shitje
September 29, 2021
34
ID: 1197
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 800m²
Property floor icon Kati: -
Property total floors icon Totali i kateve: -
Property year built icon Viti i ndërtimit: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: -
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 13min
Property publication date Data e publikimit: September 29, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Kamez, Tirane, Shqiperi
Zona: Kamez
Kodi ZIP 1030
Shteti: AL
Përshkrimi

Shesim tokë 800m2 në Kamëz, Tiranë.
Trualli ndodhet shumë pranë rrugës kryesore dhe është i përshtatshëm për ndërtim.
Toka posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cmimi i shitjes është 70.000 Euro.
Për nje vizitë në pronë apo më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.