Truall per shitje ne Sarande - Homeland.al
70.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 440
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Truall per shitje ne Sarande

Për Shitje
July 13, 2021
39
ID: 1141
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 440m²
Property floor icon Kati: -
Property total floors icon Totali i kateve: -
Property year built icon Viti i ndërtimit: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: -
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit: July 13, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Sarande,Shqiperi
Zona: Sarande
Kodi ZIP 9701
Shteti: AL
Përshkrimi

Keni menduar të blini truall në bregdetin e bukur të Sarandës,ku mund të ndërtoni vilën tuaj
apo ta shfrytëzoni për biznes?
Kjo është mundësia juaj.
Trualli ndodhet në një vend piktoresk të qytetit të bukur bregdetar të Sarandës.
Eshtë truall i përshtatshëm për zhvillim dhe për ndërtim vilë .
Sipërfaqja e tokës e regjstruar është 440m².
Për ta vizituar truallin nga afër mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.