Truall per shitje prane TEG, Tirane - Homeland.al
110€/m²
Property size icon Sipërfaqja e pronës 16000
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Truall per shitje prane TEG, Tirane

Për Shitje
September 27, 2021
28
ID: 1193
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 16000m²
Property floor icon Kati: -
Property total floors icon Totali i kateve: -
Property year built icon Viti i ndërtimit: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: -
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 12min
Property publication date Data e publikimit: September 27, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Prane TEG, Tirane, Shqiperi
Zona: Prane TEG
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet tokë 16.000m² ideale për ndërtim Vilash (minimalisht 25 Vila)
pranë Teg.
Trualli ka një pamje spektakolare, rrethuar nga natyra e bukur dhe qetësia.
Për më tepër trualli ka akses direkt me rrugën kryesore.
Cmimi i trualli është 110Euro/m².
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.