Truall per shitje tek gjiri i Lalzit, ideal per ndertim vilash - Homeland.al
58€/m²
Property size icon Sipërfaqja e pronës 20000
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Truall per shitje tek gjiri i Lalzit, ideal per ndertim vilash

Për Shitje
December 22, 2021
114
ID: 1249
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 20000m²
Property floor icon Kati: -
Property total floors icon Totali i kateve: -
Property year built icon Viti i ndërtimit: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: -
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit: December 22, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Gjiri i Lalzit, Durres, Shqiperi
Zona: Gjiri i Lalzit
Kodi ZIP 2000
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet 20.000m² tokë tek gjiri i Lalzit, me dokument të rregullt pronësie.
Toka ndodhet pranë kompleksit Dulaku, në rrugë kryesore dhe shitet me cmim 58€/m².
Koeficienti i shfrytëzimit të tokës për ndërtim është 25%, perfekt për ndërtim vilash
2 dhe 3 katëshe!
Ka dimensione: rreth 120m² gjerësi dhe 175m² gjatësi.
Per më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.