Truall për shitje,në Domje,Tiranë - Homeland.al
315.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 7927
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Truall për shitje,në Domje,Tiranë

Për Shitje
August 05, 2020
250
ID: 861
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës 7927m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 40min
Property publication date Data e publikimit: August 05, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli:
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit:
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Domje,Vore,Tirane
Zona: Domje
Kodi ZIP 1032
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet tokë në Domje,Vorë,arë për ndërtim me sipërfaqe 7927 m².
Prona është me certifikatë pronësie.
Për më tepër infrastruktura është tërësisht e shtruar dhe të con deri në vendndodhjen e truallit.
Cmimi i shitjes është 315 000Euro.
Për një vizitë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.