144.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 144
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament te Vilat Gjermane ne Tirane

Për Shitje
December 03, 2019
732
ID: 566
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 144m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2016
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: December 03, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Vilat Gjermane, Tirana, Albania
Zona: Vilat Gjermane
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 te Vilat Gjermane me punime mjaft cilësore.
Ndodhet në katin e 3-të në një godinë të re.
Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 119 m² dhe një verandë me sipërfaqe 25 m².
Organizohet në sallonin e ndenjies, kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete, ku njëri prej tyre është me dritare.
Prona është në proces hipotekimi, i cili përfundon rreth muajit mars dhe kushton 144,000 Euro.
Në cmimin e shitjes përfshihen dhe të gjitha mobiljet sic mund të vërehen dhe nga fotot.
Për ta parë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.