Vile 1 kateshe per shitje ne Surrel me super cmim! - Homeland.al
120.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 300
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: E mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Vile 1 kateshe per shitje ne Surrel me super cmim!

Për Shitje
August 20, 2020
615
ID: 871
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 300m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 1
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: E mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 20min
Property publication date Data e publikimit: August 20, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Surrel,Tirane,Shqiperi
Zona: Surrel
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Vilë një katëshe në shitje me super cmim ne ajrin e pastër dhe qetësinë e Surrelit.
Vila është një investim i mirë për të ardhmen tuaj.
Ka një sipërfaqe totale prej 300 m² dhe është tërësisht e mobiluar.
Per me teper ndërtesa ka termoizolim.
Shtëpia ka tre dhoma gjumi,një tualet,një sallon me kuzhinë gatimi open-space.
Gjithashtu para ndërtesës ndodhet një oborr i rrethuar.
Shtepia dhe trualli posedojne dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ka një vlerë prej 120,000 Eurosh.
Për informacione më të hollësishme si edhe një vizitë në pronë ,ju lutem na kontaktoni.