Vilë 2 katëshe + 1 kat nëntokë për shitje, Porto Lalëzi Hamallaj - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Vilë 2 katëshe + 1 kat nëntokë për shitje, Porto Lalëzi Hamallaj

Për Shitje
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Vilë 2 katëshe + 1 kat nëntoke në një ndër rezidencat më të reja dhe luksoze të Gjirit të Lalëzit.
Vila ka një sipërfaqe totale prej 361.5 M2. Gjithashtu disponon një pishinë 38.3 M2, post parkimi 42 m2, verandë 55.4 m².
E projektuar me arkitekturë moderne për individë të cilët e vlerësojnë një jetesë plot me nuanca elegante.
Për më shumë detaje na kontaktoni.

Taget mbi pronën