Vile 2 kateshe per shitje ne “Green Coast Resort & Residences” Palasë,Vlore - Homeland.al
372.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 162
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Vile 2 kateshe per shitje ne “Green Coast Resort & Residences” Palasë,Vlore

Për Shitje
April 21, 2021
144
ID: 1066
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 162m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 2
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2019
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: -
Property publication date Data e publikimit: April 21, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Palase,Vlore
Zona: Palase
Kodi ZIP 9402
Shteti: AL
Përshkrimi

Vilë për shitje në një nga komplekset rezidenciale premium “Green Coast Resort & Residences” ndërtuar në Palasë,
në afërsi të Vlorës.Tipologjia e vilës është ndërtim 2 kate me një sipërfaqe ndërtimi 162m²,
verandë 9.6m² dhe 195.4m² oborr.
Organizohet në: Kati 0 ambienti i ndenjes,ambienti ngrënies-gatimit,1 tualet dhe verandë.
Kati i parë: 2 dhoma gjumi,1 tualet, dhe ballkon si dhe vend parkimi.
Green Coast konsiderohet si destinacioni kryesor i rivierës së jashtëzakonshme shqiptare,
duke ofruar cilësinë më të lartë të jetesës në një arkitekturë bashkëkohore, frymëzuar nga vlerat tradicionale të zonës.
Vila është gjithcka që keni ëndërruar.
Për më shumë informacion ose për të planifikuar një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.