Vilë 3-katëshe me qira pranë Liqenit Artificial. - Homeland.al
3.500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 420M2
Property structure icon Struktura: 5 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: E mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Vilë 3-katëshe me qira pranë Liqenit Artificial.

Për Qira
32
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 5
Property bathroom icon Tualet/e 5
Property size icon Sipërfaqja e pronës 420M2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: E mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: M2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: M2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira vilë 3-katëshe prane liqenit artificial te Tiranes, poshte “Pallatit te Brigadave”. Ndodhet në një lagje të qetë buze liqenit dhe ne krah te parkut te Tiranës.
Organizohet në: 5 tualete, 5 dhoma gjumi, 2 dhoma ngrenie , 3 dhoma ndenje, 1 play room, 1 pishine, oborr me siperfaqje 460 m2. Sipërfaqja për kat është 140 M2 dhe vila ka një sipërfaqe prej 420 M2.
Ambienti përfshin dhe disa facilitete të tjera më shumë si: tarracë me pamje të mrekullueshme nga Liqeni Artificial, gjenerator automatik qe mban me energji elektrike vilën (në rast se mungon energjia), ujë 24 orë si dhe 5 mijë litra rezervë, sistem kamerash në gjithë pronën, panel diellor për ngrohjen e ujit pa shpenzime elektrike, dhomë garderobë, vaskë me hidromasazh, ngrohje me oxhak, kondicioner dhe sobë pellet (ne varesi te ambjentit), vende parkimi (4 vende).
Vila është e sapo rinovuar.
Për një vizitë në pronë ose më shumë detaje, na kontaktoni.

Taget mbi pronën