Vile 4 kateshe per shitje tek Rruga e Elbasanit - Homeland.al
900.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 1500
Property structure icon Struktura: 20 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Vile 4 kateshe per shitje tek Rruga e Elbasanit

Për Shitje
September 23, 2021
103
ID: 1190
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 20
Property bathroom icon Tualet/e 20
Property size icon Sipërfaqja e pronës 1500m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: September 23, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Elbasanit, Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga e Elbasanit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet vilë 4 katëshe në rrugën e Elbasanit,Tiranë.
Vila ka një sipërfaqe prej 1500m2.Aktualisht kati i parë dhe i dytë i vilës janë të dhëna me qira,
gjysma e katit të dytë mendohet të funksionojë si sallë dasmash dhe është i papërfunduar.
Ne katin e tretë ndodhet një apartament i përfunduar (sic shihet në foto) dhe një tjetër i pa përfunduar.
Kati i fundit është gjithashtu i pa përfunduar.
Vila do të ishte një mundësi fantastike investimi.
Parë në këndvështrimin e shfrytëzimit si hoteleri,vila mund të organizohet në 20 dhoma.
Vila ka dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ka cmim 900.000 Euro.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.