2.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 305
Property structure icon Struktura: 4 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem chiller/Oxhak

Jepet vile luksoze me qera ne Tirane

Për Qira
November 14, 2019
341
ID: 547
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 4
Property bathroom icon Tualet/e 3
Property size icon Sipërfaqja e pronës 305m²
Property floor icon Kati: 1-3
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2015
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem chiller/Oxhak
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: November 14, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Ali Visha, Tirana, Albania
Zona: Ali Visha
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet vile luksoze me qera , qe ka tre kate të organizuara në më shumë se katër dhoma.
Ka sallon, kuzhinë gatimi i vecuar me këndin e ngrënies, oborr me sipërfaqe totale 40 m² dhe një verandë me sipërfaqe 60 m².
Në të ndodhen gjithashtu një dhomë lavanteri dhe dy tualete.
Lehtësira të tjera si izolimi termik, dritaret dopio xham, sistem qëndror ngrohje dhe panel diellor, oxhaku apo dhe rrjetat kundër insekteve, do t’jua bëjnë jetesën tepër komode.
Për më tepër në vilë ka sistem sigurie me kamera 24/7.
Prona jepet me qira tërësisht e mobiluar me një vlerë prej 2000 Euro.
Në cmim përfshihet dhe post parkimi.