Vile fantastike per qira tek 21 Dhjetori Tirane - Homeland.al
800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 230
Property structure icon Struktura: 4 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Vile fantastike per qira tek 21 Dhjetori Tirane

Për Qira
June 07, 2021
70
ID: 1119
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 4
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 230m²
Property floor icon Kati: 2-3
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2001
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 7min
Property publication date Data e publikimit: June 07, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga 21 Dhjetori,Tirana,Shqiperi
Zona: Rruga 21 Dhjetori
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Keni menduar të zhvendoseni sa më pranë qendrës por ndërkohë të ndiheni sikur jetoni në periferi,
pranë ajrit te pastër,gjelbërimit dhe larg zhurmave?
Kjo është mundësia juaj!
Jepet me qira kati i dytë dhe i tretë i vilës 3 katëshe në Tiranë.
Vila ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit,shumë pranë cdo faciliteti,rrethuar nga gjelbërimi dhe komoditeti.
Të dy katet kanë një sipërfaqe 230m².
Vila jepet për qira e mobiluar sic mund të shihet nëpër foto me mundësi 2 vende parkimi.
Ambjenti i brendshëm organizohet në 4 dhoma gjumi,1 studio studimi,kuzhinë me vete,soxhorno,verandë 20 m2,3 ballkone,2 tualete.
Oborri është i rrethuar nga lulet dhe plot pemë ku mund të shijoni mbasditet apo mëngjeset e freskëta apo ku mund të organizoni barbeque.
Vila është ideale për familje me fëmijë të vegjël për shkak të hapësirës që ofron dhe verandës.