Vile me qira tek Akacia Hills,Tirane - Homeland.al
2.500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 257
Property structure icon Struktura: 4 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror/Oxhak/AC

Vile me qira tek Akacia Hills,Tirane

Për Qira
April 08, 2021
80
ID: 1054
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 4
Property bathroom icon Tualet/e 3
Property size icon Sipërfaqja e pronës 257m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2020
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror/Oxhak/AC
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: April 08, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Akacia Hills,Tirane,Shqiperi
Zona: Akacia hills
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një komples rezidencial, larg zhurmës që krijon qyteti në brendësi, jepet një vilë me qira.

Vila ka një sipërfaqe totale prej 257m² dhe disponon në total 4 dhoma gjumi, 3 tualete dhe 2 veranda.

Ndodhet në një zonë totalisht private dhe ka fushëpamje të lirë.

Ju ofron qetësi absolute dhe gjelbërim si askund tjetër.

Organizimi dhe ndarja strategjike, e bën atë t’i ngjasojë një apartamenti të madh, të llojit duplex.

Në hyrjen kryesore të vilës të katit përdhe ndodhen shkallët dhe ashensori që mundesojnë lidhjen ndër kate.

Ne katin e parë ndodhen 2 dhomat e gjumit, të cilat janë me ndricim natyral përgjatë gjithë ditës.

Po te ky kat, ndodhen 2 tualete, plotësisht të investuar. Të dy tualetet kanë dritare, gjë që mundëson ndricim dhe ajrosje natyrale.

Më tej vijon një hapësirë tjetër e bollshme me oxhak , e cila mund të pershtatet si dhomë ndenje së bashku me kuzhinën.

Kjo dhomë ka dhe dalje ne verandë, që është relativisht e madhe.

Ne katin e dytë të vilës, ku ngjitja realizohet përsëri me shkallë ose edhe me ashensor ndodhen 2 dhoma gjumi,

ku njëra prej tyre ka një hapësirë të vecantë e cila mund të përdoret si garderobë.

Në këtë kat ka një tualet, me dritare, kabinë dushi gjithashtu edhe vaskë.

Ambienti tjetër që lidhet me korridorin është një hapësirë e cila ka oxhak brenda dhe një ndarje të vogël që mund ta pershtasni sipas nevojave tuaja.

Dalja në verandën e katit të dytë realizohet nëpërmjet korridorit .

Po në këtë kat, ngjitur me ashensorin ndodhet nje depo.

Punimet e viles janë tejet cilësore dhe janë bërë së fundmi.

Ambientet janë të gjitha të shtruara me parket, tualetet janë të shtruara me material cimentato.

Ngrohja bëhet me sistem qëndor si edhe kondicioner. Per shkak të organizimit të gjitha ambientet kanë ndricim natyral.

Për një vizitë në pronë,mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.