Vile luksoze me Qira tek Liqeni i Thate - Homeland.al
5.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 6000
Property structure icon Struktura: 5 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sobe Druri/Kondicioner

Vile luksoze me Qira tek Liqeni i Thate

Për Qira
December 17, 2020
136
ID: 962
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 5
Property bathroom icon Tualet/e 5
Property size icon Sipërfaqja e pronës 6000m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 2
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sobe Druri/Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: December 17, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Liqeni Artificial,Tirane,Shqiperi
Zona: Liqeni Artificial
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira vilë fantastike tek Liqeni I Thatë.
Ofron mundësi të pafundme relaksi dhe qetësie, por njëkohësisht është vetëm 8 minuta larg Tiranës me makinë si dhe qendrës tregtare “TEG”.

E gjithë siperfaqja prej 6000 m² është organizuar në 2 vila të vecanta por që janë të ndërlidhura me
njëra tjetrën dhe organizohet në 5 dhoma gjumi dhe 5 tualete.
Vila ka një strukturë të vecantë ndaj mund të thuhet se vila është 2 katëshe me papafingo dhe katin zero
ku përfshin parking,laundry room,depo. Në total ka 5 dhoma gjumi,5 tualete dhe 2 dhoma ndenje me pamje nga pishina.
Eshtë totalisht e mobiluar deri në detaje me arredim tepër modern.
Vila ka sistem ngrohje ftohje chiller mjaft cilësore dhe ngrohje me sobe druri.
Ambientet janë të shtruara me parket druri.
Ambienti përreth vilës përbëhet nga një pishinë dhe një oborr plot gjelbërim, i mbjellë me pemë.
Vila ka oborr me mjaft hapësirë që shërben dhe për të parkuar .
I gjithë ky objekt kaq funksional, komod dhe i sigurtë ka një qira mujore prej 5000 Eurosh.

Do të ishte perfekt për të pasur një jetesë të rehatshme, larg stresit që të krijon qyteti i zhurmshëm,
por njëkohësisht për të shijuar fundjavat tuaja mes natyrës dhe ajrit të pastër.
Na kontaktoni për një vizitë në pronë.