Vilë në shitje, Sauk. - Homeland.al
270.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 466M2
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: E mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Vilë në shitje, Sauk.

Për Shitje
43
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 466M2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 2
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: E mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit 2.7
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: 290M2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: M2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AF
Përshkrimi

Shitet Vilë 2 katëshe e mobiluar në Sauk tek Rruga Zambaku.
Vila është një ndërtesë e re e realizuar para 9 vitesh. E veshur me sistem kapot për të kontrolluar temperaturat natyrale përgjatë 4 stinëve dhe dritaret janë te veshura me dopio xham për një insonorizim maksimal të shoqëruara me grila veneciane.
Një kondicioner mbulon komplet katin e parë, ndërsa në katin e dytë secila dhomë disponon nga një kondicioner.
Riparime të ndryshme përgjatë vitit të fundit të demostrueshme.

Sipërfaqe totale trualli 290 m2
Sipërfaqe ndërtimi 88m2 x 2 Kate
Sipërfaqe totale ndërtimi 176 m2
Parking I mbyllur me pult (garazhd 1 makinë)
Oborr me parking deri në 3 makina
Lartësia 2.7 m
2 Tualete
3 Dhoma
1 Dhomë ndenje
1 Kuzhinë
1 Verandë
1 Ballkon

Taget mbi pronën