Vile ne shitje te Rruga e Kavajes , 645 m²! - Homeland.al
1.250.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 645
Property structure icon Struktura: 6 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Vile ne shitje te Rruga e Kavajes , 645 m²!

Të shitura/Të dhëna me qira
September 23, 2019
485
ID: 463
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 6
Property bathroom icon Tualet/e 4
Property size icon Sipërfaqja e pronës 645m²
Property floor icon Kati: 1-3
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: September 23, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: Verande
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Kavajes, Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga e Kavajes
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Vile ne shitje te rruga e Kavajes, buze rruge, 3-katëshe me sipërfaqe 645 m².
Kati përdhe është open-space, ka sipërfaqe 149.25 m² dhe momentalisht është i dhënë me qira për institucion financiar.
Kati i dytë përbëhet nga dy apartamente, depo, korridor në formë holli dhe shkallë lidhëse me katin e tretë.
Në katin e fundit ndodhet një pjesë papafingo me panel sanduich dhe një pjesë verandë e hapur me pamje nga rruga e Kavajës.
Do të ishtë mundësi fantastike investimi, pasi mund ta përdorni pronën si për banim ashtu dhe për ta dhënë me qira për biznese të ndryshme.
Vila ka dokumentacion të rregullt hipotekor dhe kushton 1.25 milion Euro.
Për të organizuar një shoqërim në pronë, na kontaktoni në cdo moment.