Vile per qira tek pazari i ri,Tirane - Homeland.al
800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 231
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Gjysem i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Vile per qira tek pazari i ri,Tirane

Për Qira
April 28, 2021
224
ID: 1071
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 231m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2008
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Gjysem i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 7min
Property publication date Data e publikimit: April 28, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Pazari i ri,Tirane,Shqiperi
Zona: Pazari i ri
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Tek Pazari i Ri, jepet vilë me qera 3-katëshe me sipërfaqe totale 231m2.
Vila ndodhet buzë rrugë dhe mund të shërbejë për biznese të ndryshme.
Eshtë e dekoruar me mermer ,dru ,dhe tulla dekorative.
Kati i parë ka një ambient open space dhe ka akses buzë rrugë.
Kati i dytë ka gjithsej dy ambiente,tualet dhe ballkon.
Kati i tretë është në formë papafingoje,me një ambient dhe një verandë fantastike 28m2.
Prona është e përshtatshme për një sërë biznesesh si hostel,zyra apo dhe për banim.
Ndodhet në një zonë të preferuar tek Pazari i Ri.
Vlera e qirasë mujore neto është 800 Euro ku përfshihet dhe një parkim.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në cdo moment.