Vilë për Qira,tek Rruga e Kosovarëve - Homeland.al
1.800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 370.4
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Gjysem e kompletuar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Vilë për Qira,tek Rruga e Kosovarëve

Për Qira
July 17, 2020
210
ID: 837
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 370.4m²
Property floor icon Kati: -
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Gjysem e kompletuar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 15min
Property publication date Data e publikimit: July 17, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Kosovareve,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga e Kosovareve
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Buzë rruge, tek rruga e Kosovarëve, jepet me qira një vilë 3-katëshe
me sipërfaqe totale trualli 160.7m2 dhe njollë ndërtimi 87m2 me cmim 1800Euro.
Ndërtesa ndahet në tre kate, të cilat organizohen, kati zero aktualisht me lartësi rreth 2.3m dhe mund te shfrytëzohet për magazinë ,
kati I parë me dy dhoma ndenje, kuzhinë dhe një tualet,
kati I dytë me 3 dhoma gjumi një tualet dhe dy ballkone,
ndërsa I treti është papafingo I painvestuar.Vila rrethohet gjithashtu nga një oborr.
Vila jepet me qira për cdo lloj biznesi.Ka akses me rrugën kryesore.
Mund ta vizitoni pronën duke kontaktuar konsulentin tonë imobiliar, për të krijuar dhe një ide më të saktë mbi mundësinë e shfrytëzimit.