Vile per shitje ne Borsh,Sarande - Homeland.al
350.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 343
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Vile per shitje ne Borsh,Sarande

Për Shitje
February 01, 2021
32
ID: 1001
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 343m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 2
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: -
Property publication date Data e publikimit: February 01, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Borsh,Sarande,Shqiperi
Zona: Borsh
Kodi ZIP 9714
Shteti: AL
Përshkrimi

Mes gjelbërimit,ajrit të freskët dhe komoditetit maksimal
me siguri kjo është vila që keni ëndërruar prej shumë kohësh të jetë e juaja.
1.5km larg detit dhe me pamje fantastike vila është plotësisht e restauruar
dhe shitet sic ju mund ta shikoni në foto.
Vila ka pamje nga deti dhe fusha e Borshit.
Sipërfaqja e ndërtimit dhe banimit është 124 m2 dhe sipërfaqja e tokës është 343 m2.
Përbëhet nga 2 dhoma gjumi, sallon + kuzhinë, ambient i jashtëm ngrënieje dhe gatimi me furrë druri dhe barbecue,
2 banja, oborr i bollshëm dhe depo.
Cmimi neto i shitjes është 350 000Euro.
Prona është e pajisur me certifikatë pronësie dhe e rivlerësuar.
Per një vizitë në pronë mos heziotni të na kontaktoni në cdo moment.