Vile per shitje ne Tirane pranë rrugës “5 Maji” - Homeland.al
100.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 282
Property structure icon Struktura: 4 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Vile per shitje ne Tirane pranë rrugës “5 Maji”

Për Shitje
January 09, 2020
622
ID: 608
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 4
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 282m²
Property floor icon Kati: 1-3
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1995
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 20 min
Property publication date Data e publikimit: January 09, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: 151m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Jorgo Plaku, Tirana, Albania
Zona: Spitali Amerikan 2
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Vile per shitje ne Tirane me sipërfaqe totale ndërtimi 196.5 m².
Në katin e parë ndodhet një sallon ndenjie dhe kuzhinë gatimi.
Kati i dytë dhe i tretë kanë përkatësisht dy dhoma gjumi, dy tualete me dritare dhe ballkon mjaft të bollshëm.
Vila është në gjendje mjaft të mirë.
Gjithashtu para ka një oborr me sipërfaqe 85.5 m².
Vila ka orientim jug-lindje-perëndim, ndaj cdo hapësirë e brendshme e saj është plot dritë.
Posedon certifikatë të rregullt pronësie dhe shitet me një cmim okazion prej 100,000 Euro.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni.