Vile per shitje tek Medreseja, Tirane - Homeland.al
550.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 104
Property structure icon Struktura: 14 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner/Oxhak

Vile per shitje tek Medreseja, Tirane

Për Qira Për Shitje
September 21, 2021
39
ID: 1188
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 14
Property bathroom icon Tualet/e 4
Property size icon Sipërfaqja e pronës 104m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner/Oxhak
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 7min
Property publication date Data e publikimit: September 21, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Tek Medreseja, Tirane, Shqiperi
Zona: Medreseja
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet vilë pranë Medresesë.Vila ndodhet në një zonë të qetë banimi
dhe ka sipërfaqe totale 540m2.
Organizohet në 14 dhoma gjumi,2 sallone, ambient kuzhine
të ndarë më vete dhe 4 tualete.
Vila është e mobiluar në mënyrë tepër komode,është e investuar,ka parkim, oborr.
Një mundësi shumë e mirë jo vetëm për banim por dhe për investim,
si hoteleri, azil, kopësht, ambjent zyrash etj.
Gjithashtu është e disponueshme për qira me cmim 3000 Euro/Muaj.
Per informacion apo vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!