Vilë pranë Vilave Gjermane - Homeland.al
520.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 385m2
Property structure icon Struktura: 5 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Vilë pranë Vilave Gjermane

Për Shitje
53
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 5
Property bathroom icon Tualet/e 4
Property size icon Sipërfaqja e pronës 385m2
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet vile 3-kateshe tek Vilat Gjermane
Ka sipërfaqe trualli 379 m2 e cila është e rrethuar me mur përreth.
Sipërfaqe totale e ndërtimit është 385 m2.
Sipërfaqe e katit nëntoke është 139.5 m2
Kati i parë banim me sipërfaqe 119 m2 i organizuar në sallon me oxhak, ambient gatimi, ngrenie, 1 tualet te madh me dritare, dhome pushimi (verande) etj.
Kati i dytë banim përbehet nga një papafingo me sipërfaqe 115 m2 dhe 11.5 m2 verandë . Eshte e ne organizuar ne 1 dhome gjumi matrimoniale me tualet brenda dhe me dalje në verandë, 2 dhoma gjumi të tjera me tualet te perbashket.
Truall i lirë është 266 m2.

Taget mbi pronën