400
Property size icon Sipërfaqja e pronës 122
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet me qira kati i 3-të i një vile te Ambasada Amerikane

Për Qira
May 29, 2019
138
ID: 325
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 122m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: May 29, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Jan Kukuzeli, Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga e Elbasanit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 3-të të një vile 3-katëshe, jepet me qira një apartament te Ambasada Amerikane , me sipërfaqe 122 m².
Organizohet në një sallon ndenjie, dy dhoma gjumi, një kënd gatimi dhe një tualet me dritare.
Gjithashtu apartamenti ka një verande me sipërfaqe 30 m².
Jepet me qira tërësisht i mobiluar dhe i pajisur me të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme.
Apartamenti është plot dritë gjatë gjithë ditës.
Vila është familjare, tepër e qetë dhe ofron mundësi parkimi në oborr.
Zona në të cilën ndodhet ka të gjitha facilitetet e nevojshme pranë dhe është një nga më të preferuarat.
Qiraja mujore bruto është 400 Euro.
Për ta parë apartamentin nga afër, kontaktoni në numrin e mësipërm të telefonit.