700
Property size icon Sipërfaqja e pronës 123
Property structure icon Struktura: 4 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: E arreduar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet me qira zyrë te Selvia

Për Qira
March 09, 2020
305
ID: 735
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 4
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 123m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 7
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2004
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: E arreduar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: March 09, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Saraçëve, Tiranë, Albania
Zona: Selvia
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 2-të teknik të një godine të re, jepet me qira ambient zyre me sipërfaqe bruto 123 m².
Ka gjithësej katër ambiente, një tualet të bollshëm dhe jepet me qira totalisht e mobiluar, sic mund të vërehet dhe nga fotot.
Ngrohja/ftohja e ambientit bëhet me anë të ajrit të kondicionuar.
Mund të përshtatet për disa lloje biznesesh si zyrë kontabiliteti, arkitekture apo dhe shërbime të tjera.
Ndodhet shumë pranë me Qendrën e Tiranës dhe ka aksesim të kollajtë.
Vlera e qirasë mujore neto është 700 Euro.