800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 140
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Zyre me qera te Sky Tower , 140 m², 800 euro/muaj!

Të shitura/Të dhëna me qira
January 14, 2020
257
ID: 619
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 140m²
Property floor icon Kati: 11
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2015
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: January 14, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania
Zona: Sky Tower
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Zyre me qera te Sky Tower , 3+1+2 në një pallat të ri me ashensor, në katin e 11-të.
Organizohet në katër ambiente të ndara, një ballkon të bollshëm dhe dy tualete, me një sipërfaqe prej 140 m².
Ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, shumë pranë Bllokut.
Është totalisht i investuar, në cdo ambient ka kondicioner, është i shtruar me parket dhe jepet me qira bosh, për zyrë. Ka akses mjaft të mirë me gjithcka të nevojshme.
Cmimi i qirasë mujore është 800 Euro.
Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.