Zyre me qira Bllok Tirane me cmim okazion! - Homeland.al
300
Property size icon Sipërfaqja e pronës 30
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: E mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Zyre me qira Bllok Tirane me cmim okazion!

Për Qira
November 25, 2020
103
ID: 945
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 30m²
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: E mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: November 25, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok.Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e parë të një pallati te ri në Bllok, jepet me qira zyrë me sipërfaqe 30 m² .
Ka një dhomë të pajisura me kondicioner dhe një tualet .Vlera e qirasë mujore është 300 Euro.
Blloku është një ndër zonat më preferenciale, lehtësisht i aksesueshëm për tu referuar te vizitorët e ardhshëm dhe rreth e qark keni njësi të shumta biznesi.
Jepet me qira e mobiluar.
Për një vizitë, na kontaktoni në cdo moment.